Svensk flag Dansk flag

Medarbejdere

Peter Riise Nielsen
Elektriker

Claus Korgaard Andersen
Elektriker

Hans Henrik Pedersen
Elektriker

Morten Nyrup
Eletriker

Mikkel Christensen
Elektriker

Martin Bolther Møller
Elektriker

Benjamin Henriksen
Elektriker

Magnus Erik Jensen
Elektriker

Niki Houtved
Elektriker

Henrik Skjoldborg
Elektriker

henrik@hera.dk

Johny Høgh Rasmussen
Elektriker

Morten Christiansen
Elektriker

Marco Ulrich
Elektriker

Mathias Nielsen
Elektriker

Christian R. Jespersen
Elektriker

Daniel Clausen
Elektriker

Brian Thorsager Jensen
Elektriker

Mikael Norup Gravesen
Elektiker

Thoke Lybech Lund
Elektriker

Casper Mikkelsen
Elektriker

Simon Meier Petersen
Elektriker

Rasmus Juhl Nielsen
Lærling

Sebastian K. Andreassen
Lærling

Frederik Ø. Busk
Lærling

Thomas Villadsen
Lærling

Marcus Søgaard
Lærling

Rasmus Bak
Lærling

Halil Tokay
Lærling

Jimm Tabur
Lærling

Magnus Bak Jensen
Lærling

Theo Johansson
Tekniker

Emre Erdinc
Tekniker

Marcus Jonasson
Tekniker

Adrian Karlsson
Tekniker

Elias Råström
Tekniker

Jonatan Göransson
Tekniker

Mattias Senby
Tekniker

Liam Kosterhed

Noah Sahlén

Bo Olsen
Tekniker

Anders Buhl Pedersen
Tekniker

Gert Sørensen
Tekniker

Martin Madsen
Tekniker

John Carøe Christensen
Tekniker

Frank Sloth
Tekniker

Pia Platz
Administration

pia@hera.dk

Anne Jensen
Administration

anne@hera.dk

Allan Lauritzen
Service medarbejder

Randi J. Skov
Adm. Direktør

randi@hera.dk

Hans Henrik Hjorth Skov
Direktør

hans@hera.dk

Niels Peter Ladefoged
El-installatør

nielspeter@hera.dk

Thomas Christensen
El-installatør og VE-Installatør

thomas@hera.dk

Kim Hyberts
Bestyrelsesformand

Gerly Johannesen
Næstformand

Poul Bøtker
Bestyrelsesmedlem

Randi Skov
Bestyrelsesmedlem og adm. Direktør

Hans Skov
Bestyrelsesmedlem og direktør

Organisation

HERA Proces Holding ApS
Ejer: Randi Johannesen Skov

HERA Proces & Instrumentservice A/S
100% ejet af Hera Proces Holding ApS

HERA Proces & Instrumentservice AB
100% ejet af Hera Proces & Instrumentservice A/S

Tekniq
Blue Install
Smiley
ISO 9001
Year Award